Wczytuję dane...

Superetunia Vista najsilniejsza i najbardziej stabilna petunia, jaką kiedykolwiek widzieliśmy.

 

Główną cechą rośliny jest wigor. Supertunia Vista  daje dużo kwiatów, nie boi się upałów i braku wilgoci.

Vista naprawdę wyraźnie różni się od innych petunii. Po pierwsze, rośnie bardzo energicznie. Po drugie rośnie bardzo stabilnie i niezawodnie - jest rośliną silną i odporną na bardzo szeroki wachlarz niekorzystnych czynników (wiatr, słońce, deszcz)

Doskonała odmiana do doniczek jak również na rabaty.

W zwykłej doniczce lub skrzynce, przy normalnej pielęgnacji, Vista będzie miała około 60 cm na 60 cm, ale przy dobrym odżywieniu i odpowiednim podlewaniu może urosnąć do 1m długości.

 

Vista uwielbia światło i ciepło, dlatego otwarte, słoneczne obszary są idealne do jej uprawy.  Najkorzystniejsza będzie ziemia żyzna, próchnicza, przepuszczalna o odczynie lekko kwaśnym (pH 5,5-6,0). Aby kwitnienie było obfite, konieczne jest regularne nawożenie. Do nawożenia polecamy PLANTON® S nawóz wieloskładnikowy zawierający pełen zestaw niezbędnych składników pokarmowych. Zaleca się nawozić tydzień po posadzeniu roślin.

Supertunia Vista to jedna z najbardziej pożądanych przez miłośników kwiatów roślin uprawnych. Bardzo dobrze sprawdza się w obsadzeniach rabatowych oraz w skrzynkach i wiszących koszach.

Wskazówka:

Nie łącz Vista z małymi roślinami - to je zagłuszy. Wybierz dla niej silnych i energicznych partnerów lub po prostu mieszaj różne kolory tej samej odmiany.

Sadzonki wysyłamy w doniczce produkcyjnej o średnicy 11 cm.

Zalety kupowania sadzonek na kwiatynaszegotaty.pl

Wystawiamy paszporty roślin oraz działamy pod nadzorem Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Roślin i Nasiennictwa.